Max Jensen
(Marinemaler in Berlin, 1887 geb.) "Möwen über stürmischer See", links unten signiert M. Jensen, Öl/Leinwand, ca. 67 x 103 cm, gerahmt, beschädigt, Leinwand löchrig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Max Jensen
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-